пʼятниця, 20 грудня 2019 р.

Зима прийшла з дарами – добрими святами.


Виготовлення медових свічок з вощини – це корисний та прекрасний спосіб створити  затишок у своєму домі, без якого просто неможливо уявити  новорічні та  різдвяні свята. Жива енергія, що струмить від палаючої свічки, наповнює все навколо теплом і світлом. Вона дарує приємний аромат, зігріває, додає сил, запалює радість у душі та несе позитив до оселі. Якщо ми хочемо побажати комусь світла, тепла та родинного затишку, можливо,воскова  свічка стане чудовим подарунком.
 У магазинах можна купити безліч свічок різної форми та з різних матеріалів, але виготовити свічку своїми руками набагато краще. У цьому переконались учні 3-B класу ЗОШ №11, які завітали сьогодні до бібліотеки філії №11 Луцької міської ЦБС на майстер – клас «Декоративні новорічні подарунки».
   Напередодні новорічних та різдвяних свят Оксана Черній, майстриня із виготовлення  воскових свічок, під час спеціального  майстер – класу показала дітям цей нескладний, але дуже захоплюючий процес, який відкриває двері в світ фантазії та  творчості. Свічки ручної роботи виготовлялись  з натурального воску, який ставав піддатливим від тепла дитячих рук і формувався в красиву і елегантну свічку. А як приємно  буде піднести її на свята своїм близьким! Для батьків це стане справжнім домашнім скарбом, бо виготовляючи воскову свічку, діти  вкладали туди трішечки тепла та світла власного серця.
   Для наших молодших користувачів, поки  їх подарунки «оживали», була проведена «медова вікторина». Діти активно відповідали на питання про працю бджілок та корисні для здоров’я людини бджолині продукти.  А на закінчення почастувались пахучими медовими гостинцями.Немає коментарів:

Дописати коментар