середу, 27 вересня 2017 р.

У мандри запрошують книги

У  бібліотеці склалася певна традиція до Всеукраїнського дня бібліотек, який  відзначається 30 вересня, проводити День відкритих дверей «У мандри запрошують книги». Головними героями свята є читачі. Тож з самого ранку працівники зустрічали найменших користувачів. До нас на екскурсію «Незвичайні пригоди звичайних книг»  завітали діти ДНЗ №37 «Дзвіночок». Весело і гамірно знайомились вони з бібліотекою та книгами. Для них бібліотекарі провели цікаву відео  вікторину «З якої ми казки», гру «Бюро забутих казкових речей» .  На бібліотечний урок «Урок незвичайний, а літературний та розважальний» прийшли сьогодні учні 1-в класу ЗОШ №11. Їм розповіли про бібліотечне свято, познайомили з правилами користування книгозбірнею. Учні переконалися, що стереотипні уявлення про бібліотеку дуже застарілі.  У нас можна не тільки почитати  книги, але з друзями  пограти в настільні  ігри, поспілкуватись та розважитись. Учні на уроці познайомились з цікавими книгами та дитячими журналами, відгадували загадки від помічниці бібліотекаря -  «Всезнайки»,  переглянули  мультфільми про книгу. Бібліотекарі запросили школярів у світ дитячої літератури, якою захоплювалося не одне покоління читачів.

  Студенти медичного коледжу «Монада» здійснили віртуальну подорож найвідомішими бібліотеками світу та дізнались історію виникнення бібліотек.

Усім відвідувачам бібліотеки цього дня пропонували познайомитися з книжковою виставкою «Увага! А у нас НЛО! Новий літературний об’єкт” – подарунок шанувальникам літератури у жанрі фантастики.


Будь-яке свято – це багато вірних, хороших друзів. Ми щиро вдячні нашим постійним користувачам за відданість бібліотеці. І також сподіваємося, що діти та молодь, які відвідали бібліотеку саме в День відкритих дверей, будуть постійними користувачами нашої бібліотеки. Нехай дорога до бібліотеки завжди буде бажаною, такою, що дає передчуття радості від хвилюючої зустрічі з книгою.

Немає коментарів:

Дописати коментар