середа, 23 серпня 2017 р.

Наша Україна красива і незалежна.


24 серпня 1991 року – визначна дата в нашому житті. У цей день Україна стала незалежною державою.  Нарешті здійснилося суверенне право українського народу на самовизначення.  Тепер ми маємо  право стверджувати: це моя країна, мій народ, моя незалежна Україна!
До цього улюбленого свята, а також до Дня міста Луцька , яке будемо відзначати 25 серпня,   маленькі користувачі нашої бібліотеки  мали змогу зробити віртуальний екскурс в історію нашої країни — від прадавніх часів до сьогодення, зануритись в розмаїття народних традицій та обрядів, пригадати державні та народні символи,  віртуально помандрувати красивими містами нашої країни.
Коли Україна здобула свою незалежність?
Який основний закон нашої країни?
 На ці та інші запитання можна було знайти відповіді під час перегляду відео вікторини– екскурсії «Моя Україна красива і незалежна». Діти з великим інтересом ознайомились з матеріалами презентації та активно відповідали на запитання вікторини. За правильну відповідь діти отримали подарунки.                 Отже, 24 серпня в Україні свято! З  Днем народження, рідна країно!


Немає коментарів:

Дописати коментар