вівторок, 25 лютого 2014 р.

Салон цікавих зустрічей "Під маминим крилом"

   Існує багато трактувань понять сучасна бібліотека.Одним з найпростіших і найбільш точним є:  "Сучасна бібліотека-це місце куди людина вповзає дитиною і залишається на все життя".Але як зробити так ,щоб бібліотека стала привабливою для дітей,а їхні батьки зрозуміли,яким гарним партнером вона  може стати  для успішного розвитку їхньої дитини?
   Сьогодні відроджуючи традиції читання в сім'ї,ми сподіваємося що нове покоління читачів ,коли стане батьками ,буде спроможне самостійно залучати своїх дітей до читання.
   Сучасний стиль життя все більше витісняє книгу на задній план,адже існує багато інших способів отримання інформації.Проте всі ми розуміємо-книгу нічим не замінити.Вона формує свідомість інтелект,моральні якості.Читаючи,малюк вчиться відрізняти добро і зло,справедливість,чесність і обман.Проте любов до книги потрібно виховувати.    
   Ні для кого не секрет,що багато мам,знаходячись в декретній відпустці відчувають брак спілкування, спілкування   по інтересам.Для них так необхідно  ділитися  найважливішими подіями життя :першому зубчику свого малюка,його першими невпевненими кроками.
  При бібліотеці починає працювати  салон цікавих зустрічей "Під маминим крилом",створений спеціально для мам ,які хочуть відпочити від повсякденного клопоту,поспілкуватися ,поділитися досвідом виховання малюків,методами оздоровлення.
   Тематика зустрічей буде різноманітною:рекомендації для мам,зустрічі з цікавими і творчими людьми,майстер-класи по в'язанню,вишивці,дні поезії а також огляди цікавих книг для дітей ,віртуальні казкарні,розвиток дитячих здібностей і таке інше.
   Спілкування з власними дітьми-це мистецтво,якому треба вчитися.Тому на першій зустрічі ,за чашкою чаю ми спілкувалися з пастором церкви та працівником благодійного фонду "Преображення" Бондар Сергієм Івановичем на тему : "Батьки,як приклад для наслідування".
Мамочки активно дискутували,ділилися враженнями ,а дітки,які прийшли до бібліотеки з мамами,були в цей час під наглядом "бібліоняні"-працівниками  бібліотеки.Вони разом читали книжки,малювали,розважалися. Присутнім зустріч дуже сподобалося, усі пообіцяли обов'язково прийти на наступні зустрічі,які будуть проходити в бібліотеці щомісяця.                 

Немає коментарів:

Дописати коментар